Serwis Toyota Poznań

Naprawa samochodu lub przeprowadzenie niezbędnych, regularnych czynności przez nasz autoryzowany serwis Toyota Professional Bońkowscy w Poznaniu daje gwarancję pełnej satysfakcji z wykonanych usług. To zasługa zespołu tworzącego markę Bońkowscy, który obejmuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli chcesz zlecić nam naprawę usterki, usunięcie awarii czy wymianę podzespołów, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy kompleksowy i profesjonalny serwis Toyoty niezależnie od modelu, roku produkcji i parametrów technicznych pojazdu. Posługujemy się sprawdzonymi częściami zamiennymi i odpowiednio dobranymi płynami eksploatacyjnymi, które zapewniają optymalną żywotność Twojemu auto. Jednocześnie dbamy o uczciwe i przejrzyste warunki współpracy, na które składają się także konkurencyjne stawki i krótkie terminy świadczonych usług.

Możesz zlecić nam serwis zarówno gwarancyjny, który dotyczy nowego pojazdu, jak i samochodu nieobjętego gwarancją. W obu przypadkach w takim samym stopniu angażujemy się w powierzone nam zadania. Z powodzeniem likwidujemy proste usterki i wykonujemy skomplikowane, kompleksowe naprawy powypadkowe. Przed Toyota Professional Bońkowscy nie ma zadań nie do zrealizowania, więc jeśli tylko chcesz zadbać o swój pojazd, skontaktuj się z nami i daj znać, jakiej pomocy potrzebujesz!

Autoryzowany serwis Toyota w Poznaniu

Prace rozpoczynamy od diagnostyki. Specjalistyczny, precyzyjny sprzęt w połączeniu z doświadczeniem mechaników pozwala na prawidłowe wykrycie źródła i przyczyny usterek i awarii, aby następnie móc opracować i wdrożyć procedury naprawcze. Na każdym etapie dokładnie kontrolujemy jakość i efekty przeprowadzonych działań, aby mieć pewność, że spełniają Twoje wymagania i gwarantują uzyskanie oczekiwanych rezultatów.

Toyota Professional Bońkowscy oferuje również serwis samochodów dostawczych w Poznaniu. Nasi specjaliści z powodzenie dbają o flotę Twoich pojazdów, która odgrywa ważną rolę w Twoim biznesie. Troszczymy się o to, aby samochody mające zarabiać na Twój biznes zawsze były w idealnym stanie technicznym i zapewniały bezawaryjną, bezpieczną jazdę bez względu na dystans, jaki mają do pokonania.

Zależy nam Twojej satysfakcji ze współpracy z naszym autoryzowanym serwisem samochodów dostawczych, dlatego zapewniamy przejrzyste i uczciwe warunki. Wycenę zawsze przedstawiamy przed rozpoczęciem prac i pozostaje ona niezmienna przez cały czas realizacji usług. Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas i umów się na serwis w Toyota Professional Bońkowscy!

Marek Szczepaniak
Kierownik Serwisu
M 882 141 734 | E [email protected]
Dawid Socha
Doradca ds. Serwisu Mechanicznego
T 61 89 62 227 | M 604 766 169 | E [email protected]
Mateusz Mensfed
Doradca ds. Serwisu Mechanicznego
T 61 89 62 225 | M 668 534 771 | E [email protected]
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek w godz. 8.00 - 18.00
sobota w godz. 8.00 - 14.00

Toyota Professional Bońkowscy

Tak jak TOYOTA przez kilkanaście lat działalności na Polskim rynku przekonała do swoich samochodów tysiące Klientów, tak i my będziemy poprzez dobry serwis i fachową obsługę przekonywać Państwa do firmy Bońkowscy. 
kontakt z nami
licensecamera-videousersphone-handsetmap-markercarcrosstext-align-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram