Serwis blacharski Toyota Poznań

Marka Bońkowscy obejmuje nie tylko salon sprzedaży aut, ale również profesjonalny, autoryzowany serwis blacharski Toyotaw Poznaniu. Zajmujemy się samochodami zarówno osobowymi, jak i dostawczymi bez względu na rok produkcji, model, charakter i skalę usterki oraz stan techniczny pojazdu. Dysponujemy fachowym, doświadczonym i odpowiednio wykwalifikowanym zespołem specjalistów, którzy do codziennej pracy używają wyłącznie precyzyjnego i wydajnego sprzętu.

Ponieważ jesteśmy autoryzowanym serwisem Toyoty, specjalizujemy się obsłudze aut właśnie tego producenta. Możesz nam powierzyć swój samochód bez względu na to, czy chodzi o usunięcie niewielkiego zarysowania, czy wykonanie kompleksowej naprawy po poważnym wypadku. Stosujemy wyłącznie oryginalne, wysokogatunkowe podzespoły i lakiery przeznaczone do określonych modeli. Bazujemy na sprawdzonych i certyfikowanych technologiach oraz narzędziach i sprzęcie polecanym przez producenta.

Mamy świadomość, że zależy Ci przede wszystkim na jakości wykonanych usług, dlatego na każdym etapie dbamy o jej kontrolę. Sprawdzamy wszystkie szczegóły zrealizowanych prac, począwszy od precyzji nałożenia lakieru, poprzez dokładność montażu, skończywszy na wyczyszczeniu karoserii i wnętrza przed oddaniem pojazdu. W momencie przekazywania auta podsumowujemy wykonane usługi, wyjaśniamy, co zostało zrobione i weryfikujemy rezultaty.

Profesjonalny serwis blacharski samochodów osobowych i dostawczych

Na wszystkie prace udzielamy gwarancji, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów możesz się do nas zgłosić w razie potrzeby. Jeśli sobie życzysz, zapewniamy dostęp do samochodu zastępczego na czas naprawy. Nasz serwis blacharski Toyoty dysponuje ponadto ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, które chroni Twoje auto na wypadek jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń podczas wykonywania usługi.

Fachowcy zatrudnieni w autoryzowanym salonie Toyota Professional Bońkowscy z powodzeniem podejmują się napraw rozliczanych zarówno z OC sprawcy, jak i z Twojego AC. Jeśli powierzysz naszemu serwisowi blacharskiemu usunięcie usterek po zdarzeniu z winy innego kierowcy, zajmiemy się wszystkimi wymaganymi formalnościami, od początku do końca rozliczając szkodę z polisy ubezpieczeniowej sprawcy. Dzięki temu oszczędzasz czas i poświęcasz go na ważniejsze sprawy niż pisanie wniosków i odwołań.

Możesz zlecić na także serwis samochodów dostawczych w Poznaniu. Z powodzeniem zajmujemy się autami o dużych gabarytach, które wymagają większych lub mniejszych poprawek i napraw blacharskich. Napisz lub zadzwoń do nas albo odwiedź osobiście serwis Toyota Professional Bońkowscy i ustal dogodną datę i godzinę pozostawienia samochodu naszym specjalistom!

Marek Szczepaniak
Kierownik Serwisu
M 882 141 734 | E [email protected]
Renata Serwa
Doradca ds. Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
T 61 89 62 549 | M 538 518 187 | E [email protected]
Sławomir Śniegocki
Starszy Specjalista ds. Blacharsko-Lakierniczych
M 882 141 737 | E [email protected]
Andrzej Koperski
Doradca ds. Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
T 61 89 62 200 | M  883 841 081 | E[email protected]
Przemysław Bartkowiak
Starszy Specjalista ds. Blacharsko-Lakierniczych
M 660 073 739 | E [email protected]
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek w godz. 8.00 - 18.00
sobota w godz. 8.00 - 14.00

Toyota Professional Bońkowscy

Tak jak TOYOTA przez kilkanaście lat działalności na Polskim rynku przekonała do swoich samochodów tysiące Klientów, tak i my będziemy poprzez dobry serwis i fachową obsługę przekonywać Państwa do firmy Bońkowscy. 
kontakt z nami
licensecamera-videousersphone-handsetmap-markercarcrosstext-align-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram