1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Professional Bońkowscy

Witamy na stronie dealera Toyota Professional Bońkowscy w Poznaniu! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, specjalizującą się w sprzedaży samochodów dostawczych marki Toyota.

Nasz salon znajduje się pod adresem ul. Poznańska 10 w miejscowości Sady, niedaleko Poznania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego miejsca i zapoznania się z naszą ofertą.

W ofercie naszego salonu znajdą Państwo szeroką gamę samochodów użytkowych. Oferujemy zarówno modele osobowe przystosowane do przewozu towarów, jak i specjalistyczne pojazdy do przewozu ładunków, takie jak Hilux, Proace czy Land Cruiser.

Nasi pracownicy to zespół specjalistów, którzy służą pomocą i doradztwem w wyborze odpowiedniego samochodu. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dla każdego z klientów.

Oferujemy nie tylko sprzedaż samochodów, ale również kompleksową obsługę posprzedażową. Nasza autoryzowana stacja obsługi Toyota Professional zapewnia fachową i kompleksową obsługę pojazdów, dzięki czemu masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach.

Dla naszych klientów mamy również atrakcyjne oferty finansowania zakupu samochodu. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zaproponować różne opcje kredytowe i leasingowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu. Nasza ekipa z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze idealnego samochodu dostawczego.