Toyota Professional Bońkowscy
Centrum Samochodów Dostawczych

  • Godziny otwarcia

    Sprzedaż samochodów nowych i używanych:
    poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 17.00
    sobota w godz. 8.00 - 14.00
    Serwis:
    poniedziałek – piątek w godz. 8.00 - 17.00
    sobota w godz. 8.00 - 14.00
  • Dane adresowe

    ul. Poznańska 10
    62-080 Sady k. Poznania
    tel. +48 61 896 22 00 
    email: toyotaprofessional@bonkowscy.pl
  • Sprzedaż ON-LINE 
    samochodów nowych i używanych:
    poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 18.00

Porozmawiaj z nami

Recepcja

Sprzedaż samochodów nowych

Filip Matuszek | Kierownik Działu Sprzedaży
M 728 466 594 | E matuszek@bonkowscy.pl
Szymon Przywecki | Doradca ds. Sprzedaży
M 882 832 146 | E przywecki@bonkowscy.pl
Krzysztof Cichocki | Doradca ds. Sprzedaży
M 784 551 358 | E cichocki@bonkowscy.pl

Sprzedaż samochodów używanych

Dominik Gucki | Kierownik Działu
M 668 543 424 | E gucki@bonkowscy.pl
Łukasz Bońkowski | Doradca ds. Sprzedaży
M 532 084 574 | E lukasz@bonkowscy.pl
Patryk Smoczyk | Doradca ds. Sprzedaży
M 608 411 764 | E smoczyk@bonkowscy.pl

Serwis mechaniczny

Łukasz Stefański | Kierownik Serwisu
M 882 141 734 | E stefanski@bonkowscy.pl
Przemysław Bartkowiak | Zastępca Kierownika Serwisu
M 660 073 739 | E bartkowiak@bonkowscy.pl
Krzysztof Badowski | Doradca ds. Serwisu Mechanicznego
T 61 89 62 225 | M 668 534 771 | E badowski@bonkowscy.pl
Dawid Socha | Doradca ds. Serwisu Mechanicznego
T 61 89 62 227 | M 604 766 169 | E socha@bonkowscy.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

Elżbieta Jarmużek | Doradca ds. Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
T 61 89 62 549 | M 538 518 187 | E jarmuzek@bonkowscy.pl
Sławomir Śniegocki | Specjalista ds. Blacharsko-Lakierniczych
M 882 141 737 E sniegocki@bonkowscy.pl

Dział części

Łukasz Sikora | Doradca ds. Części zamiennych
T 61 89 62 200 | M 608 469 886 | E sikora@bonkowscy.pl
Jarosław Zawadzki | Doradca ds. Części Zamiennych
T 61 89 62 200 | M 604 765 276 | E zawadzki@bonkowscy.pl

Kredyty leasingi

Monika Żowciuk | Doradca ds. Kredytów i Leasingów
M 884 204 454 | E zowciuk@bonkowscy.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Joanna Maruszewska
E iodo@bonkowscy.pl

Toyota Professional Bońkowscy

Tak jak TOYOTA przez kilkanaście lat działalności na Polskim rynku przekonała do swoich samochodów tysiące Klientów, tak i my będziemy poprzez dobry serwis i fachową obsługę przekonywać Państwa do firmy Bońkowscy. 
kontakt z nami
licensecamera-videousersphone-handsetmap-markercarcrosstext-align-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram