Zapraszamy do autoryzowanego serwisu i salonu Toyota Professional Bońkowscy, w którym przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla Ciebie i Twojej firmy. Sprzedajemy nowe samochody dostawcze, naprawiamy i serwisujemy samochody dostawcze, używane i nowe, z dowolnego segmentu motoryzacyjnego. Zamówisz u nas prywatne auto zarówno do miasta, jak i dla rodziny, a także pojazdy do zadań specjalnych, które wspomagają Twoje przedsiębiorstwo w codziennej pracy. Nasz salon znajduje się w miejscowości Sady w województwie wielkopolskim. Sprawdź, kim jesteśmy i co mamy do zaproponowania!
Marka Bońkowscy istnieje od początku lat 90. XX wieku – od tego czasu nieprzerwanie sprzedajemy nowe i używane samochody osobowe i dostawcze różnych producentów. Obecnie prowadzimy salon i serwis Toyoty w Poznaniu, gwarantując profesjonalne wsparcie każdemu, kto chce kupić, naprawić lub sprawdzić pod względem technicznym pojazd japońskiej marki. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę, elastyczną i bogatą ofertę oraz konkurencyjne ceny.
Toyota Professional Bońkowscy w Poznaniu
Nasza firma świadczy usługi zarówno dla właścicieli aut osobowych, jak i dostawczych produkcji Toyoty. Autoryzowany serwis samochodów dostawczych w Poznaniu gwarantuje tak samo wysoki poziom wsparcia jak w przypadku egzemplarzy przeznaczonych do użytku indywidualnego. Polecamy się niezależnie od wieku, modelu i stanu technicznego pojazdu. Zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy doskonale znają się na autach japońskiego producenta.
Pozostawiając w Toyota Professional Bońkowscy samochody używane lub nowe i niedawno kupione, właściciele mają pewność, że powierzają je w dobre ręce. Do wykonania napraw i serwisu wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe, starannie dobrane podzespoły, które gwarantują wytrzymałość na oddziaływanie czynników zewnętrznych i wieloletnią trwałość. Pozostajemy do Twojej dyspozycji bez względu na to, czy chcesz wymienić olej, wykonać naprawę powypadkową, czy sprawdzić auto przed zakupem – w każdym przypadku możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie.
Autoryzowany Serwis Toyoty Poznań

Samochody dostawcze Toyota Poznań

Niezależnie od tego, czy interesują Cię fabrycznie nowe, czy używane samochody dostawcze poleasingowe w Poznaniu, odpowiednia oferta czeka na Ciebie w salonie Toyota Professional Bońkowscy w Sadach. Sprzedajemy zarówno najnowsze modele japońskiego producenta, jak i egzemplarze pochodzące z drugiej ręki. Bez względu na Twój wybór możesz mieć pewność, że dokonujesz satysfakcjonującej transakcji i kupujesz auto, które spełni Twoje wymagania, nawet jeśli są bardzo wysokie.
Ponieważ zależy Ci na atrakcyjnym finansowaniu, oferujemy możliwość kupienia wybranego pojazdu w ramach kredytu i leasingu. Elastyczne, uczciwe i przystępne warunki pozwalają na znalezienie takiej formy zakupu, która Ci najbardziej odpowiada. Dzięki współpracy z Toyota Professional Bońkowscy w Sadach k. Poznania używane, ale kompleksowe, sprawdzone i zdecydowanie warte swojej ceny pojazdy są w zasięgu ręki! Przejrzyj dostępną flotę, wybierz jeden lub kilka ze znajdujących się w niej modeli i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów transakcji.

Oferta naszego autoryzowanego salonu Toyoty obejmuje również sprzedaż samochodów używanych, w tym poleasingowych. Kupisz u nas auta nie tylko japońskiego producenta, ale również pojazdy innych marek, które klienci pozostawiają w rozliczeniu przy zamówieniu nowego egzemplarza. Każdy samochód jest dokładnie sprawdzony pod kątem sprawności i stanu technicznego, dlatego masz pewność, że spełni Twoje wymagania i zapewni satysfakcjonujące użytkowanie.

Aby ułatwić wybór modelu, który spełnia określone kryteria, na stronie internetowej z oferowanymi używanymi samochodami udostępniliśmy wyszukiwarkę pozwalającą na zawężenie wyników. Dzięki niej możesz wskazać, jaki producent, model, typ nadwozia, rodzaj paliwa, pojemność silnika czy rok produkcji pojazdu Cię interesują. Sprzedajemy auta wielu marek i z dowolnego segmentu motoryzacyjnego, dlatego, jeżeli chcesz kupić sprawdzony, używany egzemplarz na korzystnych i uczciwych warunkach, zrobisz to w naszym autoryzowanym salonie Toyota Professional Bońkowscy.

Toyota Professional Bońkowscy

Tak jak TOYOTA przez kilkanaście lat działalności na Polskim rynku przekonała do swoich samochodów tysiące Klientów, tak i my będziemy poprzez dobry serwis i fachową obsługę przekonywać Państwa do firmy Bońkowscy. 
kontakt z nami
licensecamera-videousersphone-handsetmap-markercarcrosstext-align-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram